Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

2 hvězdičkové ubytování Einsiedeln, Švýcarsko

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Einsiedeln bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Einsiedeln, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Einsiedeln věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Einsiedeln, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Apartmány Einsiedeln , Hostely Einsiedeln , Hotely Einsiedeln

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Einsiedeln, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Einsiedeln se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Einsiedeln, apartmán Einsiedeln, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 2 hvězdičkové ubytování

zobrazeno: 1–2 (z 2)

Hotel Allegro Superior 2** Hotely, Einsiedeln

Hotely, Hotel Allegro Superior
8.5

Lincolnweg 23, Einsiedeln, Švýcarsko

Do centra města Einsiedeln: ~0.9 km | Zobrazit hotel na mapě

Enjoying a scenic location in the town of Einsiedeln, Hotel Allegro is 500 metres from the Benedictine Abbey and Lake Sihl. The complex consists of a hotel part and a youth and educational centre with an auditorium and a chapel. Free WiFi is available in public ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu

Hotel Sonne 2** Hotely, Einsiedeln

Hotely, Hotel Sonne
7.3

Hauptstrasse 82, Einsiedeln, Švýcarsko

Do centra města Einsiedeln: ~0.2 km | Zobrazit hotel na mapě

Hotel Sonne se nachází v centru města Einsiedeln přímo naproti klášteru a nabízí vkusně zařízené pokoje a dobré jídlo, od místních a švýcarských specialit po pizzu. Užijte si útulnou atmosféru a perfektní výhled ze všech pokojů, které mají bezplatné připojení na ...